Het team van St. Laurentius              

Leerkrachten

Mevr. Yvonne Derksen-Haukes
leerkracht groep 1/2
yvonne@laurentiusschool.com


Mevr. Sandra Tielkes
leerkracht groep 1/2
sandra@laurentiusschool.com

Mevr. Margo Schniedt
Leerkracht groep 3 op donderdag en vrijdag tot 10.00 uur.
margosniedt@hotmail.com

Mevr. Gonnie Houkes

leerkracht van groep 3/4/5
gonnie@laurentiusschool.com


Mevr. Ellen van Wolferen
leerkracht groepen 3/4/5
ellen@laurentiusschool.com


Mevr. Lotte van Osch
leerkracht groep 6/7/8
lotte@laurentiusschool.com

Mevr. Sharon van haren
Leerkracht groep 6-7-8

sharon@laurentiusschool.com


Directie
Mevr. Dolly Janssen
directie@laurentiusschool.com

Mevr. Sharon van Haren
waarnemend manager
sharon@laurentiusschool.com

Intern begeleider (leerlingenzorg)
Mevr. Carla Kool
carla@laurentiusschool.com

Onderwijsondersteunend
Dhr. Jan Mulders
aanwezig op ma t/m vrij ochtend

vrijwillige conciërge